Back
peter

Peter Packer

Gelişim Uzmanı

“LearnPress WordPress LMS Eklentisi, esnek ve ölçeklenebilir e-Öğrenim sistemi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu WordPress e-Öğrenme Eklentisi, bu WordPress Öğrenme Yönetim Sisteminin yeteneğini genişletmek için 10’dan fazla eklenti (ve sayma) ile birlikte gelir. Bu inanılmaz. ”

manuel

Manuel

Dizayner

“LearnPress, WordPress için kapsamlı bir LMS çözümüdür. Bu WordPress LMS Eklentisi, çevrimiçi kursları kolayca oluşturmak ve satmak için kullanılabilir. Her kurs müfredatı, kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile yönetilebilen dersler ve sınavlar ile oluşturulabilir, LearnPress ile hiç bu kadar kolay olmaz. ”

john-doe

John Doe

Sanat Direktörü

“LearnPress, bir Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) oluşturmak için eksiksiz bir WordPress çözümüdür. Kurslar, dersler ve testler oluşturmama ve bunları istediğim kadar kolay yönetmeme yardımcı olabilir. Çok şey öğrendim ve kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkür ederim. ”

elsie

Elsie

Oyun Yazarı

“Çevrimiçi kurslarınızı satmak için tam bir e-ticaret sistemine ihtiyacınız yok. Paypal, Stripe ödeme yöntemleri entegrasyonu, kurslarınızı kutudan çıkarmanıza yardımcı olabilir. WooCommerce kullanmak istemeniz durumunda, bu harika WordPress LMS Eklentisi de size iyi hizmet edecektir. ”

anthony

Anthony

CEO

“Education WP Theme, WordPress Teması için kapsamlı bir LMS çözümüdür. LearnPress’e dayanan bu güzel tema – en iyi WordPress LMS eklentisi. Eğitim WP teması size süper kolay UX ve eksiksiz e-Öğrenme özellikleriyle şimdiye kadarki en iyi LMS deneyimini getirecek. “

jackson

Susan Jackson

Wordpress Geliştirici

“Eğitim WP, etkili bir eğitim ve Öğrenim Yönetim Sistemi sitesi için özel bir yapıdır. Education WP, e-Öğrenim WP’nin tüm gücünü içeren ve daha iyi UI / UX ile birlikte gelen yeni nesil ve en iyi eğitim WordPress temalarından biridir. “

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz

Instagram